DYNAMICKÁ FIRMA | Bitumax

Home > Aktuality

DYNAMICKÁ FIRMA20.04.2021

Získali jsme ocenění, které dokazuje naši kvalitní práci a utvrzuje nás v našem přesvědčení, že děláme naši práci odborně a profesionálně.

V nezávislém hodnocení ” Dynamická firma 2012″ patříme do elitní skupiny 0,87 % nejdynamičtějších firem s víceletým růstem v celé České republice.

Hodnocení je založeno na poměřování objektivních ekonomických a finančních proměnných, které vypovídají o nadstandardní kondici, dynamičnosti růstu  naší společnosti na trhu.

Děkujeme.

 

Více o hodnocení:

Žebříček nejdynamičtějších firem v České republice letos sestavila společnost Soliditet, člen nadnárodní skupiny Bisnode. Z celkového počtu 531 tis. hodnocených společností, vzešlo pouze 3 044 dynamických firem – jedná se tedy o elitní skupinu společností s víceletým růstem a minimálně 2 roky trvajícím stabilním postavením.

Stanovení dynamiky firem je založeno na objektivních ekonomických proměnných a neprobíhá jen na základě poměřování standardních statistických ukazatelů.

Do hodnocení totiž zároveň vstupují podrobné ekonomické aspekty, především i hodnocení pomoci skóringu nebo platebního indexu, vývoj hospodářského výsledku a nárůst tržeb. „Díky přísně nastaveným kritériím modelu, který postavila naše společnost, uspělo pouze 0,87 % hodnocených společností," komentoval výsledky ředitel Soliditet David Farský s tím, že cílem tohoto hodnocení je významně označit české dynamické firmy s vysokým předpokladem dalšího růstu a poskytnout tím široké veřejnosti informaci o stavu firem v České republice.

Izolace mostů na dálnici A-1 Toruń - Stryków ...více

FCB Foundry a.s., České Budějovice ...více

OBI Most ...více

Další reference

Ilustrační obrázek

  • (+ 420) 326 210 947
  • info@bitumax.eu

PiXOLO

2012 Copyright by Bitumax. All rights reserved.
Developed by PiXOLO