O nás | Bitumax

Home > O nás

O nás

Společnost

BITUMAX a.s. se sídlem v Mladé Boleslavi se zabývá výrobou a obchodem s asfaltovými hydroizolačními materiály na území České republiky, Polska a Slovenska, poradenstvím v oblasti hydroizolací na bázi asfaltu, odborným poradenstvím a konzultacemi v oblasti procesu certifikace, výroby, technologií a modernizací výrobních zařízení na výrobu asfaltových hydroizolačních materiálů.

Společnost BITUMAX navazuje na více než dvacetileté zkušenosti s výrobou a prodejem asfaltových hydroizolačních materiálů na území České republiky a v zahraničí. Tyto znalosti nám umožnily připravit mimořádně zajímavou nabídku kvalitních asfaltových hydroizolačních materiálů ve vysoké kvalitě a v atraktivních cenách. 

BITUMAX a.s. se aktivně podílí na technické normalizaci (Technická normalizační komise číslo 65 - Normalizace v oblasti ochrany pozemních a inženýrských staveb před vodou a kapalinami ve všech skupenstvích a formách výskytu z hlediska navrhování a realizace konstrukcí, použití materiálů, včetně zkoušení.) v oblasti asfaltových pásů, účastí na odborných konferencích, pořádání školení, diskusí, exkurzí, seminářů a aktivně se účastní činnosti Svazu výrobců asfaltových pásů v ČR. Tento Svaz sdružuje přední výrobce a dodavatele asfaltových pásů v ČR. Základním cílem Svazu je šíření a podpora vzdělanosti v oblasti asfaltových pásů pro hydroizolace staveb, sdružování zájemců o výzkum, vývoj a zkoušení těchto výrobků s důrazem na jejich praktické použití a prosazování standardů kvality asfaltových pásů do českých technických norem. 

Strategie:

Společnost BITUMAX nenabízí jen širokou škálu kvalitních asfaltových hydroizolačních materiálů v atraktivních cenách a vysoké kvalitě ale také nejnovější a nejmodernější technologické postupy při vytváření asfaltových hydroizolací.

Součástí této strategie je kromě konkurenčních cen také vysoká odbornost, poradenský servis a školení při dodávkách asfaltových hydroizolačních materiálů a jejich realizacích což zabezpečuje správnost použití daného materiálu a tím maximální zabezpečení funkčnosti a bezpečnosti hydroizolací.

Co nabízíme:

  • Stabilitu a seriozní přístup
  • Zkušenosti a technickou podporu a konzultace
  • Nové kvalitní materiály v atraktivních cenách

Výrobní areál FROMIN a.s. Česká Lípa ...více

Administrativní centrum West Gate Wrocław ...více

CDP Praha Balabenka ...více

Další reference

Ilustrační obrázek

  • (+ 420) 326 210 947
  • info@bitumax.eu

PiXOLO

2012 Copyright by Bitumax. All rights reserved.
Developed by PiXOLO