SBS modifikované pásy vrchní BITUMAX | Bitumax

E-shop » Kategorie produktů » SBS modifikované pásy vrchní » BITUMAX

 


Minimální cena je Loading,-
Maximální cena je Loading,-
-
   :    :

Vyhledat

SBS modifikované pásy vrchní


SBS modifikované pásy dále dělíme dle nosných vložek na:
 

Pásy s nosnou vložkou ze skelné rohože

Asfaltové pásy s nosnou vložkou ze skelné rohože (netkaná textilie ze skleněných vláken) mají velkou tepelnou stálost a plošnou stabilitu, ale malou pevnost v tahu (tržné zatížení) a průtažnost. U vícevrstvých povlakových krytin mají být vždy kombinovány s kvalitnějšími asfaltovými pásy (na skelné tkanině, s polyesterem). Reprezentantem této skupiny je pás typu BITU-FLEX GV DESIGN.

Pásy s nosnou vložkou ze skelné tkaniny

Izolační pásy s nosnou vložkou ze skelné tkaniny mají malou průtažnost, avšak s velmi vysokou pevností (tržné zatížení). Výhodou je tepelná stálost a plošná stabilita této nosné vložky. V hydroizolačních souvrstvích plochých střech se používají jako vrchní vrstva s velkou pevností (tržné zatížení). Reprezentantem této skupiny je asfaltový pás BITU-FLEX GG DESIGN.

Pásy s nosnou vložkou z polyesteru

Izolační pásy s nosnou vložkou z polyesteru mají poměrně vysokou pevnost (tržné zatížení) a velmi vysokou průtažnost. Pásy typu DESIGN jsou určeny jako finální vrstvy hydroizolačního souvrství střešních plášťů. Pásy se zpracovávají natavováním na vhodný podklad. Reprezentanty této skupiny jsou asfaltové pásy BITU-FLEX PV, BITU-FLEX EPV , BITU-FLEX TPV, BITU-FLEX PV DESIGN, BITU-FLEX EPV DESIGN, BITU-FLEX TPV DESIGN, BITU-FLEX EPV 5 DESIGN a BITU-FLEX TPV 5 DESIGN.

Pásy se stabilizovanou (kompozitní) nosnou vložkou

Izolační pásy s nosnou vložkou z kompozitního polyesteru (polyesterové rouno zpevněné skelnými vlákny) mají vysokou pevnost (tržné zatížení), velmi vysokou průtažnost a vynikající rozměrovou stabilitu. Jsou určeny zejména pro vytváření jednovrstvých izolačních (povlakových krytin) plochých šikmých střech. Reprezentanty této skupiny jsou asfaltové pásy  MONO-FLEX EPV DESIGN, MONO-FLEX EPV 5 DESIGN, MONO-FLEX TPV DESIGN a MONO-FLEX TPV 5 DESIGN.BITU-FLEX TPV 4 DESIGN

Běžná cena za m2 156.4 Kč bez DPH

Cena za m2 129.2 Kč bez DPH

Detail produktu    • (+ 420) 326 210 947
    • info@bitumax.eu

Ilustrační obrázek

  • (+ 420) 326 210 947
  • info@bitumax.eu

PiXOLO

2012 Copyright by Bitumax. All rights reserved.
Developed by PiXOLO